در اين مقاله ما لیستی از بهترین آجیل فروشی های اصفهان را همراه با آدرس و شماره تلفن های آنها به شما معرفی میکنیم. اگر قصد خرید اینترنتی خشكبار و آجيل دارید پیشنهاد ما به شما  فروشگاه خشکبار کشاورزی است. این فروشگاه معتبر علاوه بر داشتن تجربه ای ۱۰ ساله در این صنف ، با کیفیت ترین و ارزان ترین محصولات خشکبار و آجیل را در سطح کشور عرضه میکند.

پیشنهاد خرید

شیرینی نان اصفهان قزوین

120,000 تومان120,000 تومانخرید و ثبت سفارش

1) آجیل تاج محل

آجیل فروشی تاج محل (فروشگاه آجیل و خشکبار) در اصفهان و خیابان جابر انصاری واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارجابر و همچنین بوستان بهشت، کلینیک پوست دکتر ایمان مومنی ( آراد ) خیابان جابر، پزشکی قانونی واحد شمال، داروخانه جابر و مرکز جابر آموزش جهاد دانشگاهی واحد اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو پايانه کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
محصولات و خدمات این فروشگاه آجیل و خشکبار

آدرس : اصفهان، خیابان کاوه، خیابان جابر انصاری، نبش خیابان ابونعیم شمالی
شماره تماس : 031-34411144

پیشنهاد خرید

آجیل سالاد (100 گرم)

51,900 تومان48,500 تومانخرید و ثبت سفارش

2) آجیل و خشکبار ارمغان

آجیل و خشکبار ارمغان در اصفهان و خیابان شیخ صدوق جنوبی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نیلگون و همچنین رستوران ایتالیایی زاوا، پیتزا دانژه، رستوران سنبله، کافه امرداد و آژاتس مسافرتی یادمان پرشیا قرار گرفته است.
ساعت کاری این فروشگاه : همه روزه از ساعت 8 تا 13 از 16 تا 22 .
محصولات و خدمات این فروشگاه آجیل و خشکبار

آدرس : استان اصفهان، اصفهان، شیخ صدوق جنوبی، بین پرواز و استقلال 
شماره تماس : 03136687949

پیشنهاد خرید

آجیل آریایی شور (1000 گرم)

785,000 تومان785,000 تومانخرید و ثبت سفارش

3) آجیل و خشکبار تواضع

آجیل و خشکبار تواضع (فروشگاه آجیل و خشکبار) در اصفهان و خیابان هشتم واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری سپهر و همچنین فروشگاه گز و شیرینی آریا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو آزادي، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید. تلاش این فروشگاه جلب رضایت مشتری است .
محصولات و خدمات این فروشگاه آجیل و خشکبار

آدرس : استان اصفهان، اصفهان، هزارجریب، هشتم 
شماره تماس : 03136685302

پیشنهاد خرید

آجیل آریایی شور (500 گرم)

392,500 تومان392,500 تومانخرید و ثبت سفارش

4) آجیل و خشکبار خندان

عرضه انواع آجیل با کیفیت و متنوع و نمایندگی پخش محصولات شیرین عسل و گز سکه و کرمانی و عرضه کننده انواع خوراکی های رژیمی و سالم و بسته های تغذیه مدارس با تخفیف ویژه و همیشگی از 5% تا 40% . . آجیل و خشکبار خندان در اصفهان و خیابان کشاورز واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اسماعیلی و همچنین کافه رستوران ژوان ، پمپ بنزین فرقدانی قرار گرفته است.
محصولات و خدمات این فروشگاه آجیل و خشکبار

آدرس : اصفهان، بلوار کشاورز، نرسیده به سه راه سیمین، روبروی پمپ بنزین
شماره تماس : 37755385-031

پیشنهاد خرید

آجیل آریایی شور (250 گرم)

196,250 تومان196,250 تومانخرید و ثبت سفارش

5) آجیل و خشکبار رفسنجان

آجیل و خشکبار رفسنجان در اصفهان و خیابان حسین آباد واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری عسگری و همچنین انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان اصفهان، مبلمان اداری مشاهیر صنعت قرار گرفته است. این فروشگاه به دلیل ارائه خدمات و کیفیت بالا محصولاتش مشتریان زیادی از این فروشگاه رضایت داشته اند .
محصولات و خدمات این فروشگاه آجیل و خشکبار

آدرس : استان اصفهان، اصفهان، کشاورز، وحید، حسین آباد 
شماره تماس : 09132197684 

6) آجیل و خشکبار کمالی نژاد

آجیل و خشکبار کمالی نژاد در اصفهان و خیابان شهدای خواجو واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل خواجو، مشاور املاک مشتاق، شیرینی فروشی فندق، مسجد المهدی (عج) و کتاب فروشی نو و دست دوم انجیر قرار گرفته است . مشتریان زیادی از این فروشگاه راضی بوده اند .
محصولات و خدمات این فروشگاه آجیل و خشکبار

آدرس : استان اصفهان، اصفهان، شهدای خواجو، بین مرتضی هاشمی و آقایی 
شماره تماس : 03132747757 

7) آجیل و خشکبار سلیمانی

آجیل و خشکبار سلیمانی در اصفهان و خیابان فرهنگیان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ساحل و همچنین گویش شعبه نورباران، موسسه زبان گویش، داروخانه شبانه روزی زکریا (دکتر برهانیان)، آش سنتی شیرازی و بانک اقتصاد نوین قرار گرفته است.
محصولات و خدمات این فروشگاه آجیل و خشکبار

آدرس : اصفهان، خیابان بزرگمهر، بعد از خیابان 22 بهمن، نرسیده به کوچه فرهنگیان 
شماره تماس : 031-32642846 

8) آجیل و خشکبار همایونی

خواروبار ترابی، همایونی در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین مهمانپذیر پاوا، رستوران 110، بستنی فروشی شهر یخی، مسجد و حسینیه نورباران و بانک ملت قرار گرفته است.
محصولات و خدمات این فروشگاه آجیل و خشکبار

آدرس : اصفهان، میدان احمدآباد، خیابان بزرگمهر، نرسیده به چهارراه هشت بهشت 
شماره تماس : 031-32640986 

9) آجیل داغ آقاجان

آجیل داغ آقاجان در محله جی اصفهان و در خیابان بزرگمهر،کنارگذر بزرگمهر واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند رادیولوژی و سونوگرافی دکتر احتیاط کار و پاوا هاستل و بیمارستان شهید صدوقی و پمپ بنزین جی و مجتمع تجاری اداری آمیتیس قرار گرفته است.
محصولات و خدمات این فروشگاه آجیل و خشکبار

آدرس : اصفهان،جی،خ. بزرگمهر،کنارگذر بزرگمهر 
شماره تماس : 03132641444 

10) شکلات وخشکبار کام

شکلات وخشکبار کام در محله مهرآباد اصفهان و در خیابان دسترسی محلی سروش،خیابان لاله واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند مسجد مصلی و نمایندگی ناظر ایران خودرو و پمپ بنزین قدس رضوی و خیریه دارالشفاء حضرت ام البنین و بیمارستان فیض قرار گرفته است.
محصولات و خدمات این فروشگاه آجیل و خشکبار

آدرس : اصفهان،مهرآباد،خ. دسترسی محلی سروش،خ. لاله 
شماره تماس : 09140422330 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *