یکی از پر طرفدار ترین نوشیدنی های امروزی، قهوه و نسکافه است. بر اساس مطالعات محققان مشخص شده است که نوشیدن نسکافه تاثیر بسیار خوبی روی کاهش وزن و لاغری سریع تر می گذارد. در این مقاله ابتدا تاثیر نسکافه و بهترین زمان خوردن نسکافه برای لاغری را بررسی می کنیم. سپس میزان صحیح و نحوه مصرف این نوشیدنی برای لاغری سریع را ذکر می کنیم و در انتها نیز بهترین مرکز خرید انواع قهوه و نسکافه اورجینال و با کیفیت با تاثیر بالا بر روی کاهش وزن سالم و سریع را معرفی خواهیم کرد.

 

پیشنهاد خرید

قهوه فوری جاکوبز مونارچ (200 گرم)

495,000 تومان495,000 تومانخرید و ثبت سفارش

تاثیر نسکافه بر لاغری و چربی سوزی بدن

به طور کلی ماده و مواد مغذی به خصوصی در نسکافه موجود نیست که بتواند به تنهایی روی کاهش وزن تاثیری بگذارد و لاغری را تسریع ببخشد. این نوشیدنی به تنهایی باعث چربی سوزی نمی شود و به دلیل وجود کافئین در آن، انرژی فرد افزایش می یابد و فعالیت بیشتر، باعث چربی سوزی و در نهایت لاغری می شود. کافئین موجود در قهوه و نسکافه باعث افزایش متابولیسم می شود. این افزایش متابولیسم انرژی فرد را بیشتر کرده و خستگی و بی حالی بدن را از بین می برد. به همین دلیل پس از خوردن نسکافه انرژی بیشتری احساس خواهید کرد و فعالیت بدنی شما خود به خود بیشتر می شود. در نتیجه با گذشت مدت زمانی کوتاه، لاغر خواهید شد.

زمان مصرف نسکافه برای لاغری

برای اینکه تاثیر کاهش وزن نسکافه روی بدن را افزایش بدهید، باید این نوشیدنی را بر اساس یک برنامه خاص و با رعایت شرایط مشخصی مصرف کنید. به عنوان مثال اگر به دنبال چربی سوزی با این نوشیدنی هستید، باید آن را به صورت تلخ و بدون شکر مصرف کنید. زیرا شکر و قند به تنهایی باعث افزایش وزن بیش از حد در بدن شده و در ترکیب با نسکافه، تاثیر منفی روی بدن و وزن شما خواهد گذاشت. به طور کلی پزشکان مصرف حداقل 4 تا 5 لیوان نسکافه در طول هفته را برای کمک به لاغری و کاهش وزن توصیه می کنند. از طرفی اگر به دنبال افزایش تاثیر این نوشیدنی روی روند کاهش وزن خود هستید، بهتر است فعالیت های ورزشی را نیز به برنامه خود وارد کنید تا در ترکیب با نوشیدنی خوشمزه نسکافه، سریع تر به وزن دلخواه خود برسید.

 

پیشنهاد خرید

قهوه فوری جاکوبز مونارچ (100 گرم)

235,000 تومان235,000 تومانخرید و ثبت سفارش

بهترین زمان خوردن نسکافه برای لاغری

برای کاهش وزن بهتر و سریع تر، باید بهترین زمان خوردن نسکافه برای لاغری را در بگیرید. نوشیدن این ماده باید بر اساس برنامه ریزی و بر اساس شرایط بدنی و وزن مورد نظر شما صورت بگیرد تا تاثیر آن افزایش یابد. برای تسریع روند لاغری باید این ماده را همراه با فعالیت ورزشی صحیح و رژیم غذایی مناسب ترکب کنید. همچنین به توصیه کارشناسان و پزشکان برخی از ساعت ها در طول روز برای مصرفاین نوشیدنی بهتر هستند. در ادامه مطلب بهترین زمان خوردن نسکافه برای لاغری را بررسی می کنیم.

  1. قبل از تمرین ورزشی: مصرف نسکافه قبل از ورزش می ‌تواند به افزایش متابولیسم بدن کمک بسیاری بکند و انرژی لازم برای تمرین را فراهم کند. همچنین نسکافه باعث بهبود عملکرد و استقامت در تمرینات ورزشی می شود و تاثیر آن ها را نیز افزایش می دهد.
  2. صبح زود: بهترین زمان خوردن نسکافه برای لاغری صبح پس از بیدار شدن است. مصرف نسکافه در صبح زود می‌ تواند برای شروع روز با انرژی بیشتر کمک کند. همچنین نسکافه سطح هوشیاری و تمرکز را افزایش داده و به شما کمک می کند تا در طول روز فعالیت بیشتری داشته باشید. این افزایش فعالیت باعث لاغری و چربی سوزی می شود.
  3. قبل از مصرف وعده غذایی: نسکافه قبل از غذا باعث احساس سیری می شود. مصرف نسکافه قبل از وعده غذایی می ‌تواند اشتها را کاهش داده و به کنترل سطح قند خون کمک کند. به همین دلیل این نوشیدنی باعث کاهش مصرف کالری و در نتیجه کاهش وزن می شود.
  4. در طول روز: می ‌توانید در طول روز نسکافه مصرف کنید اما باید حواستان به میزان مصرف این ماده باشد. زیاده روی در مصرف نسکافه می ‌تواند باعث افزایش کلسترول و فشار خون شود. بنابراین توصیه می کنیم علاوه بر استفاده از نسکافه اورجینال و مرغوب، تا حد ممکن اعتدال را در مصرف این ماده رعایت کنید.

 

پیشنهاد خرید

قهوه فوری جاکوبز گلد (200 گرم)

575,000 تومان575,000 تومانخرید و ثبت سفارش

میزان مصرف نسکافه در روز برای لاغری چقدر است؟

همانطور که گفتیم بهتر است میزان مصرف نسکافه در روز برای لاغری با دقت و با توجه به توصیه ‌های کارشناسان تغذیه مشخص شود. در مطالعات و تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است، پزشکان و کارشناسان توصیه می کنند که مصرف نسکافه تلخ در هفته بهتر است به میزان 5 فنجان محدود شود. همچنین برای افزایش میزان چربی سوزی بدن، نسکافه را بدون افزودن شکر و به صورت تلخ مصرف کنید. افزودن شکر به نسکافه می ‌تواند تاثیر معکوسی بر روی کاهش وزن داشته باشد. برنامه‌ریزی برای مصرف نسکافه در طول هفته می ‌تواند به شما کمک کند تا به نتایج مطلوب تری برسید. توصیه می ‌شود که در طول هفته 4 تا 5 فنجان نسکافه تلخ مصرف کنید. همچنین برنامه ورزشی مناسبی برای خود تعیین کرده و در روز هایی که نسکافه می ‌نوشید، حداقل ۵ ساعت ورزش کنید. این کار باعث افزایش تاثیر نسکافه و لاغری راحت تر و سریع تر می شود.

روش مصرف نسکافه برای لاغری

بهتر است نسکافه را بعد از صبحانه و به میزان نصف لیوان مصرف کنید. نصف لیوان باقی مانده را نیز در طول روز و قبل از انجام فعالیت های ورزشی خود بنوشید تا انرژی کافی برای فعالیت در طول روز را داشته باشید و بتوانید به میزان وزن دلخواه خود دست یابید. نکته مهم این است که باید به یاد داشته باشید که نسکافه به تنهایی نمی ‌تواند عامل اصلی کاهش وزن بدن باشد. به همین دلیل برای رسیدن به نتایج مطلوب، مصرف نسکافه باید همراه با یک رژیم غذایی سالم و فعالیت ورزشی منظم همراه شود.

 

پیشنهاد خرید

قهوه فوری جاکوبز گلد (100 گرم)

375,000 تومان375,000 تومانخرید و ثبت سفارش

آیا خوردن نسکافه بعد از وعده غذایی برای لاغری خوب است؟

این روز ها خوردن نسکافه بعد از وعده غذایی برای لاغری مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. تحقیقات نشان می‌ دهند که نسکافه می‌ تواند تاثیر مثبتی بر روی لاغری و کاهش وزن داشته باشد با این حال باید توجه داشت که خوردن نسکافه به تنهایی باعث کاهش وزن و چربی سوزی در بدن نمی ‌شود. برای داشتن اثر مثبت نسکافه بر روی لاغری، باید به عوامل دیگری نیز توجه کرد. بسیاری از افراد بهترین زمان خوردن نسکافه برای لاغری را بعد از مصرف وعده غذایی خود می دانند. با نوشیدن یک فنجان نسکافه پس از مصرف وعده غذایی، میزان جذب گلوکز و کلسترول در بدن تا حد زیادی کاهش می یابد. این مواد مهم ترین تاثیر را بر افزایش وزن پس از مصرف غذا روی بدن می گذارند. به همین دلیل با مصرف نسکافه پس از صرف غذا، جذب این مواد کاهش یافته و در نتیجه، لاغری و کاهش وزن اتفاق می افتد. همچنین مصرف نسکافه فوری و خوشمزه پس از غذا باعث می شود تا روند چربی سوزی افزایش یابد، سیستم گوارش بهبود یابد و میزان انرژی بدن نیز بیشتر شود. از طرفی قبل از غذا نیز می توانید نسکافه را برای لاغری و کاهش وزن مصرف کنید. زیرا همانطور که گفتیم این قهوه فوری باعث افزایش احساس سیری می شود و میزان مصرف غذا را کاهش می دهد. از این رو بدن کالری کم تری دریافت کرده و حس گرسنگی کمتر می شود.

 

پیشنهاد خرید

قهوه اسپرسو 80/20 (50 گرم)

30,000 تومان30,000 تومانخرید و ثبت سفارش

چگونه با مصرف نسکافه تا عید لاغر شویم؟ (لاغری تا عید با نسکافه)

بهترین زمان خوردن نسکافه برای لاغری

اگر می خواهید به کاهش وزن اصولی و مناسبی دست پیدا کنید و سلامتی بدن خود را نیز به خطر نیندازید، بهتر است از نسکافه اورجینال در رژیم غذایی خود به میزان صحیح و اصولی استفاده کنید. بهتر است برای مصرف نسکافه در طول شبانه ‌روز برای لاغری تا عید برنامه دقیق و درستی داشته باشید تا اعتدال در مصرف این نوشیدنی رعایت شود. بر اساس مطالعات و تحقیقاتی که توسط کارشناسان تغذیه در این زمینه انجام شده است وجود نسکافه در برنامه غذایی لازم است. این ماده تاثیر بسیار سریعی روی چربی سوزی و لاغر شدن می گذارد که انتخاب افراد بسیاری برای کاهش وزن و رسیدن به وزن دلخواه تا عید است. برای اینکه با مصرف این نوشیدنی بتوانید در این چند ماه باقیمانده تا عید کاهش وزن قابل قبولی را تجربه کنید، باید در کنار مصرف آن ورزش را نیز در برنامه روزانه خود بگنجانید. اگر جزو افرادی هستید که هر هفت روز هفته را ورزش می کنید، می توانید هر روز در کنار ورزش نسکافه هم مصرف کنید. باید توجه داشته باشید که بهترین زمان مصرف نسکافه بعد از صبحانه و همین طور عصر قبل از شروع فعالیت های ورزشی است. به این ترتیب می توانید مقدار نسکافه مصرفی روز خود را به دو بخش تقسیم کرده و در دو زمان یعنی صبح و عصر آن را مصرف کنید تا بتوانید تا عید نوروز، به وزن دلخواه خود برسید.

 

بهترین نوع نسکافه برای چربی سوزی و لاغری

حال که با بهترین زمان خوردن نسکافه برای لاغری آشنا شدید، بهتر است بهترین نوع نسکافه که برای کمک به کاهش وزن مفید است را نیز بشناسید. به طور کلی نسکافه مدل گلد سوئیسی به دلیل کالری کمی که دارد به عنوان بهترین سنکافه برای لاغری شناخته می شود. این نسکافه مدل های مختلفی دارد که در ادامه مطلب ان ها را نام می بریم.

  • قهوه پودری بوداده فوری
  • قهوه فوری برشته سیاه
  • نسکافه protect proslim

 

خرید انواع نسکافه برای لاغری از خشکبار کشاورزی

اگر به دنبال لاغری سریع و راحت تا عید نوروز هستید، باید از نسکافه با کیفیت و اورجینال استفاده کنید. مصرفرنسکافه های بی کیفیت و تقلبی نه تنها کمکی به کاهش وزن بدن نمی کند، بلکه باعث چاقی و به خطر افتادن سلامتی نیز می شود. بنابراین حتما این محصول را از فروشگاه های معتبر و شناخته شده خریداری کنید. یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز فروش انواع نسکافه و قهوه فوری مرغوب و قیمت مناسب مجموعه خشکبار کشاورزی است. شما می توانید در وبسایت این فروشگاه به آدرس keshavarzinuts.com انواع نسکافه با کیفیت برای لاغری را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنید. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه قیمت انواع قهوه و نسکافه ، انواع مدل های نسکافه مناسب برای لاغری سریع تا عید را بررسی و خریداری کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *